Robot teknolojileri rüzgârı Schunk ile esti

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 458Sözcük
  • 71Görüntülenme

Müşterileri ve iş ortaklarına yüksek katma değer sağlayan Schunk, yeni nesil robot teknolojileri ile Win Eurasia Fuarı’nda büyük ilgi gördü

Geleceğin robot teknolojilerine imza atan Schunk, endüstriyel dönüşüm temasıyla Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Win Eurasia Fuarı’na katıldı. Gripperlar (tutucular), döner ve lineer aktüatörler, hızlı fikstür değiştirme sistemleri ve robot aksesuarları başta olmak üzere takım tutucu, manyetik tabla, mengene, torna aynası, ayna çenesi gibi pek çok ürününü fuarda tanıtan şirket, ziyaretçilerden de yoğun ilgi gördü. Fuar boyunca standı ziyaret eden yerli ve yabancı katılımcılar, Schunk’un robot teknolojilerini birebir deneyimleme fırsatı yakaladı.

Robotik otomasyonu ve montaj otomasyonunda iş ortaklarına ve müşterilerine yüksek katma değer yaratan Schunk, sektörün gelişiminde rol alan organizasyonlarda profesyonellerle bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak yılın en büyük dijital dönüşüm fuarı Win Eurasia’da yer alan şirket, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde hem fiziksel hem de online olarak deneyimlerini sektör temsilcileriyle paylaştı. İleri teknolojiye sahip esnek, akıllı, hissedilebilen otomasyon ürünleri ve çözümleriyle yerli ve yabancı birçok yatırımcının dikkatini çeken Schunk, yeni iş birlikleri için de önemli görüşmeler sağladı.

robot teknolojileri

Akıllı fabrika dönüşümünü hızlandıran robot teknolojileri katılımcılardan tam not aldı

50’den fazla ülkede dijital dönüşüm ve robot teknolojileri konusunda çığır açan çözümler ürettiklerini ifade eden Schunk Türkiye ve Orta Doğu Ülke Müdürü Emre Sönmez; “Dört günlük fuar serüvenimiz boyunca 76 yıllık inovasyon mirasımızı ve deneyimimizi ziyaretçilerimizle paylaştık. Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de otomasyon ve talaşlı imalat sektörlerinin çözüm ortağı olarak, geleceğin iş dünyasını şekillendirecek yeni trendler ve teknolojilerimizi standımızı ziyaret eden misafirlerimizle değerlendirme fırsatı bulduk. En önemlisi de ulusal ve uluslararası bir değer zinciri oluşturarak uzun bir aradan sonra güçlü bir sinerji oluşturduk. Ayrıca fuarda oldukça dikkat çeken robot eller, tutucular (gripperlar), döner modüller, lineer eksenler, robot aksesuarları ve modüler montaj teknolojisi ürünlerimiz, dijital yatırım yapmak isteyen sanayicilerden tam not aldı” şeklinde konuştu.

Google Altın Ürün Uzmanı

Takipte kalmak için;

https://www.facebook.com/sine.arzu

https://www.youtube.com/channel/UCgeMEbtXzlko0m55uMxJaug

https://www.instagram.com/arzucevikalpart/

https://www.instagram.com/arzucevikalpart/

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Abone Olun
Yeni yazılardan haberdar olun ve bizimle kalın