Ana sayfa » Virginie Grimaldi Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın
Haberler

Virginie Grimaldi Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın

Virginie Grimaldi Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın
“Bu roman kesişen yolların, buluşulan kavşakların hikâyesi. Anlatacak bir hayatı olanların, yeni bir hayat inşa edenlerin, düşüp düşüp tekrar ayağa kalkanların… Aşkların, değişimin hikâyesi.”

Kadınlar tarafından ilgi ile takip edilen, uluslararası bestseller kitap, Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın kısa zamanda kitap satış listelerinde ilk sıralara yükseldi.
”Kitapları için “Kalp Darbesi” anlamına gelen “Coup de Coeur” olarak ifade edilen ve kadınların kalbine seslenmeyi çok iyi bilen bir yazar olarak tanınan Virginie Grimaldi Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın kitabında aşka, yaşama sevincine, dostluğa, aileye yer verdiği kadar; hayal kırıklıklarına, ölüme, yas zamanlarına da etkileyici bir dille değinmiş. Kitabı okurken eminim siz de kendinizden bir şeyler bulabileceksiniz. Bir karaktere çok gülerken diğer bölümlerde gözlerinizin dolduğunu fark edeceksiniz.

Virginie Grimaldi Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın

Virginie Grimaldi Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın, çünkü… 

“Bu roman kesişen yolların, buluşulan kavşakların hikâyesi.

Anlatacak bir hayatı olanların, yeni bir hayat inşa edenlerin,

düşüp düşüp tekrar ayağa kalkanların…

Aşkların, değişimin hikâyesi.”

Tek tıkla aramıza katılın!

Posta listemize abone olun ki e-posta gelen kutunuza gelen yazılarımızdan haberdar olmanız kolay olsun.

Üyelik için teşekkürler

Bir şey yanlış gitti.

Arzu Çevikalp

Sözcükler ve İzler
1982 yılında İstanbul’da doğmakla başlayan hayatım, 10 yaşında yazı yazmakla ve her yazdığını kodlamakla anlam kazanır. Sadece şiir, deneme ve öykü gibi türlerde yazı yazmak yetmez, ilgi alanlarımın genişlemesiyle yepyeni türlere doğru yelken açarım. Film eleştirileri, kısa haberler ve diğer muhtelif sinema yazıları... Açıkça ifade etmem gerekirse, sinema hakkında yazı yazarken tıpkı ufak bir çocuğun annesini gördüğünde sevindiği kadar seviniyorum ve kendimi bembeyaz bulutların arasında dans ediyor gibi hissediyorum. Hiç bırakmayacağım bir görev.

Yorum ekle

Yorum bırakınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bülteni