Ana sayfa » Virginie Grimaldi Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın
Haberler

Virginie Grimaldi Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın

Virginie Grimaldi Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın
“Bu roman kesişen yolların, buluşulan kavşakların hikâyesi. Anlatacak bir hayatı olanların, yeni bir hayat inşa edenlerin, düşüp düşüp tekrar ayağa kalkanların… Aşkların, değişimin hikâyesi.”

Kadınlar tarafından ilgi ile takip edilen, uluslararası bestseller kitap, Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın kısa zamanda kitap satış listelerinde ilk sıralara yükseldi.
”Kitapları için “Kalp Darbesi” anlamına gelen “Coup de Coeur” olarak ifade edilen ve kadınların kalbine seslenmeyi çok iyi bilen bir yazar olarak tanınan Virginie Grimaldi Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın kitabında aşka, yaşama sevincine, dostluğa, aileye yer verdiği kadar; hayal kırıklıklarına, ölüme, yas zamanlarına da etkileyici bir dille değinmiş. Kitabı okurken eminim siz de kendinizden bir şeyler bulabileceksiniz. Bir karaktere çok gülerken diğer bölümlerde gözlerinizin dolduğunu fark edeceksiniz.

Virginie Grimaldi Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın

Virginie Grimaldi Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın, çünkü… 

“Bu roman kesişen yolların, buluşulan kavşakların hikâyesi.

Anlatacak bir hayatı olanların, yeni bir hayat inşa edenlerin,

düşüp düşüp tekrar ayağa kalkanların…

Aşkların, değişimin hikâyesi.”

Tek tıkla aramıza katılın!

Posta listemize abone olun ki e-posta gelen kutunuza gelen yazılarımızdan haberdar olmanız kolay olsun.

Üyelik için teşekkürler

Bir şey yanlış gitti.

Arzu Çevikalp

Sözcükler ve İzler
Aydınlık günleri bekleyen bir yazar ve düşünür... Analiz eder, araştırır ve adalet arar. İnsan Hakları için canını dişine takar.
Bildiklerini sözcüklerin sihirli dili ile okuyucuya aktarır ve hiçbir zaman mücadeleyi bırakmaz. Kendine karşı farkındalığı geliştiğinden beri kalemi en kuvvetli silahı olmuştur. Edebiyat, siyaset, sinema ve tarih ilgi alanlarını oluşturur.

Yorum Bırak

Yorum yapmak için tıkla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.