Ana sayfa » Temel Resim Dersi ve Sipariş

Temel Resim Dersi ve Sipariş

sipariş

Hayatım boyunca hem  resim yapmaya hem yazmaya kendini adamış bir sanat düşkünü olarak, hazneme yeni bilgiler ve deneyimler katmak için istikrarlı bir şekilde yoluma devam ettim, hala da ediyorum. Resim sonsuz bir iştir ve ucu bucağı yoktur. İşte bu sebeple resim konusunda tüm öğrendiklerimi sizlerle paylaşmaya karar verdim. Bilgi paylaştıkça büyür! Öğrendiklerinizi yeni nesillere aktarıp, onlarla beraber aynı yolda yürümek emin olun sizi güçlü kılacaktır. 

Resim yapmaya nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, size bu yolda yardımcı oluyorum. Beraber resmin temellerini öğreniyoruz. (Dersler sadece online olacaktır!) 

Bana ulaşmak isterseniz, iletişim kısmındaki formu doldurmanız yeterli. 

Resim sipariş çalışmalarda genellikle karakalem, soft pastel, kuru boya, akrilik ve yağlı boya tercih ediyorum.
Kağıt ya da tuvale aktarıyorum. Hangisi arzu edilirse… Çalışmalarım genelde peysaj ağırlıklı
Siparişlerin yanı sıra, Talens, Derwent ve Fabriano markalarının da sanat elçiliğini üstlenmekteyim.
 
Sipariş vermeden önce fiyatını, kaç günde istediğinizi detaylı bir şekilde bildirirseniz sevinirim. indirim gibi tekliflerde bulunmamanızı öneririm, çünkü sanat emek isteyen bir iş.
Bir mevzuyu daha hatırlatayım; ben bu çizimi beğenmedim bir daha yapın, ödeme yapmam gibi tekliflerde de bulunmayın. Tüm bunları kabul ediyorsanız çalışabiliriz. Çizim başlamadan ücretin yarısını alıyorum, diğer kısmını da bitirince teslim edebilirsiniz.
 
 

 

Sponsorlu Bağlantılar