Ana sayfa » Danışmanlık

Danışmanlık

Sorun çözmek çoğu zaman zordur ve üstesinden gelemediğimiz anlar varlığını gösterdiği zaman bir fanusun içinde sıkışıp kalırız. İşte o an ne yapacağımızı bilemeyerek, karalar bağlarız ve analiz yeteneğimizi kaybederiz, çünkü negatif düşüncelerin yetki alanına gireriz. “Terzi kendi söküğünü dikemez derler”, doğrudur! İnsan kendine karşı bağışıklık kazandığından ötürü, her şeyi aynı görür ve algıları genişlemez. İnsanın kendisini tanımasının yanı sıra, bazı metotlarla neler yapacağını bilmesi ve sorununu nasıl yöneteceğini öğrenmesi oldukça önemlidir. Hepimiz zaman zaman danışmanlara ihtiyaç duyarız, bu demek değildir ki biz güçsüz ve aciziz. Farkı bir göz, farklı bir bakış açısı sorunumuzun köküne inmemizin müsebbibi olur. Danışman eşliğinde bazı çözüm yolları keşfeder ve onları uygulamaya başlarız. 

Eğer bir labirentte kaybolduğunuzu düşünüyorsanız, durumun farkındasınız demektir. Sırada kendinize bir iyilik yapma zamanı! 

Çocukluğumdan beri, insanların sorunlarına çözüm bulmaya çalışarak yaşamımı idame ettirdim ve ettirmekteyim. Bazı tezler geliştirerek analiz gücümü arttırdım, ama tüm her şeyden evvel kendimi çözdüm ve denek olarak kullandım. İçimde her zaman hizmete dair bir arzu vardı, bunu bir misyona dönüştürdüm ve bazı çareler aramaya başladım. Kafamda bir ışık yandı ve artık zamanı geldi dedim, ardından maceraya atıldım. 

Ben sizler için varım, sizlerin sorunları benim de sorunlarım. Aslında dünyadaki tüm sorunlara karşı bağışıklık kazandım, toplumu kavramaya çalışarak bunu özelleştiriyorum ve kişilerin kendilerini geliştirmeleri adına yardımda bulunuyorum. Onların yeteneklerini ortaya çıkartarak hayata tutunmaları için kendilerini, kendilerine fark ettiriyorum. 

Danışman arayışındaysanız, hizmetinizdeyim. 

Mutlu ve huzurlu bir yaşam için gülümsüyoruz. 

Sponsorlu Bağlantılar