fujitsu

Fujitsu’dan Müşterilerine 500 Yapay Zeka Uzmanı Daha

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 637Sözcük
  • 60Görüntülenme

Fujitsu, veri odaklı dönüşüm stratejilerini takip eden kuruluşlar için kullanım başına yeni bir ödeme çevikliği sağladığı yapay zeka hizmetiyle müşterilerine 500 Yapay Zeka uzmanı daha sunuyor. Bu yeni girişim hizmet olarak sunulan odaklı tekliflerle müşterilerin daha hızlı değer elde etmesine yardımcı oluyor.

Yeni tüketime dayalı hizmet, kuruluşların yavaş ve maliyetli işe alımlara veya gereksiz sermaye maliyetlerine bağlı kalmadan yeni yapay zeka odaklı yeteneklere hızlı bir şekilde ulaşmalarını ve bunları elde etmesini sağlıyor. Makine öğrenimi (ML) ile yararlanmak için yeterince büyük veri havuzlarına sahip ancak makine öğrenimi veri eğitimi için gerekli özel veri bilimcileri, yapay zeka konusunda deneyimli iş danışmanları veya üst düzey sunucu altyapısı olmadan gelişmiş yapay zeka yeteneklerini müşterilerin erişimine sunuyor.

Fujitsu, bu yeni hizmeti sunmak için kapsamlı yapay zeka uzmanlığını ve kaynaklarını genişleterek ekosistem ortağı Brainpool ile bir araya geldi. Bu ortaklık, yapay zeka projelerinin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlamak için 500’den fazla yapay zeka uzmanına ve dünyanın önde gelen AI profesyonellerinden bazılarına erişim sağlıyor.

Fujitsu’nun yeni hizmeti, tüketime dayalı bir modelle şirket içi veri merkezleri de dahil olmak üzere tüm BT ortamlarında bulut benzeri bir çeviklik elde etmelerine yardımcı olan uSCALE kullanım başına ödeme ürünü aracılığıyla kullanıma sunuluyor.

fujitsu

Fujitsu‘nun Danışmanlık Satış Müdürü Leigh Schvartz yeni hizmetle ilgili şunları söylüyor: “Fujitsu‘nun yapay zeka ekosistemi, şu anda birçok şirketin karşılaştığı önemli bir zorluğu ele alıyor; yüksek kaliteli, disiplinler arası teknik kaynaklar bulma zorluğu. Bunu başarmak için bölgedeki en parlak fikirlerden bazılarıyla en iyi teknoloji girişimleri arasında inovasyonu tetiklemek için iş birliğini sağlayarak başarıyoruz. Bu uzmanlık, uSCALE kullanım başına ödeme modelimizdeki endüstri lideri esneklikle birleştiğinde, heyecan verici yapay zeka projelerinin ölçeklendikçe ödenebileceği ve doğrudan işletme değeriyle bağlantılı olabileceği anlamına geliyor.”

Yeni Hizmet Olarak Yapay Zeka lansmanı, Fujitsu‘nun veri odaklı dönüşüm hizmetlerinde Hizmet olarak sunulan beş yeni tekliften biridir. Diğerleri:

  • Hibrit Bulut İş Esnekliği – NetApp ile iş birliği yapan Fujitsu, özel ve genel bulutlar arasındaki bulut depolamayı optimize etmek için sorunsuz bir çözüm sunar
  • SAP için Hibrit Bulut – hibrit SAP ortamlarında bulut esnekliği ve şirket içi güvenlik için
  • Özel Bulut Başlangıç Kiti – VMware ile işbirliği yapan Fujitsu, gerektiğinde hibrit genişletme yeteneğiyle ölçeklenebilir özel bulutlar sağlar
  • Çevik Veri Platformu – müşterilerin, yalnızca kullanıdığı kadar ödeme yaparak, veri odaklı dönüşümü destekleyen platformu tüketmelerini sağlamak için bir hizmet olarak veri platformları

Tüm teklifler, Fujitsu‘nun uSCALE kullanım başına ödeme modelini kullanan bir hizmet olarak tüketilebilir. İş değerine mümkün olan en kısa sürede ulaşmak için gereken tüm hizmetleri ve danışmanlığı içerecek şekilde tasarlanmıştır.

Fujitsu Hakkında

Fujitsu, çok çeşitli teknoloji ürünleri, çözümleri ve hizmetleri sunan önde gelen Japon bilgi ve iletişim teknolojisi (BİT) şirketidir. Yaklaşık 126.000 Fujitsu çalışanı 100’den fazla ülkedeki müşterileri desteklemektedir. Deneyimlerimizi ve ICT’nin gücünü, müşterilerimizle toplumun geleceğini şekillendirmek için kullanıyoruz. Fujitsu Limited (TSE: 6702) 31 Mart 2021’de sona eren mali yıl için 3,6 trilyon yen (34 milyar ABD doları) konsolide gelir bildirdi. Daha fazla bilgi için lütfen www.fujitsu.com adresini ziyaret edin.

https://www.instagram.com/arzucevikalpart/

Abone Olun
Yeni yazılardan haberdar olun ve bizimle kalın